Forum sojuszu Bleach uni 59

Forum sojuszu Bleach uni 59

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Uwaga!! Dziękuję wszystkim którzy złożyli raporty. Na forum zostały wystawione nowe odznaczenia, Lista ukaranych graczy.

#1 2009-01-14 23:30:24

Jushiro Ukitake

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Niesubordynacja i jej kary?

Sami dobrze wiecie że wywiązywanie sie z obowiązków w naszym sojuszu jest trudno. Dlatego proszę was abyście powiedzieli z czym macie największy problem jego ewentualne rozwiązanie oraz oczywiście karę dla "trudnego gracza"


Nami kotogotoku wa ga tate tonare. Ikazuchi kotogotoku wa ga yaiba tonare. Sougyo no Kotowari!
"Gdym ja cały falą, bądź obok tarczą. Gdym ja błyskawicą, bądź obok mieczem. Sougyo no Kotowari!"

Offline

 

#2 2009-01-17 12:27:51

Vladmir

Kapitan/Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 52
Punktów :   

Re: Niesubordynacja i jej kary?

Wywalenie z sojuszu to krok zbyt drastyczny. Ograniczanie w prawach członka sojuszu mogliby odczuć raczej tylko kapitanowie i porucznicy, którzy mają uprawnienia. Jedyna rozsądna sprawa, jaka przychodzi mi do głowy, to założenie na forum tematu w stylu: Hall of shame (czy inny pręgierz albo czarna lista) i tam wypisywać rzeczy w stylu
"Gracze niewywiązujący się z obowiązków sojuszniczych:
Gracz X - Nie złożył raportu do dnia (np.) 18.01.2009 Żółta kartka
Gracz Y - Nie złożył raportu do dnia 11.01.2009 Czerwona kartka"

Albo zamiast kartek przyznawać jakieś punkty karne, które możnaby "odrobić" dobrymi uczynkami, np składając raport szczegółowy albo bardzo aktywnie udzielając się na forum. Żeby można było takie dobre uczynki odnotować możnaby dodatkowo założyć temat Hall of fame, czy coś.


Hey hey ningen sucker.
Ah ningen ningen fucker...

Offline

 

#3 2009-01-22 22:59:44

Jushiro Ukitake

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Re: Niesubordynacja i jej kary?

Co sądzicie o propozycji kar???


Nami kotogotoku wa ga tate tonare. Ikazuchi kotogotoku wa ga yaiba tonare. Sougyo no Kotowari!
"Gdym ja cały falą, bądź obok tarczą. Gdym ja błyskawicą, bądź obok mieczem. Sougyo no Kotowari!"

Offline

 

#4 2009-03-01 21:56:51

Vladmir

Kapitan/Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 52
Punktów :   

Re: Niesubordynacja i jej kary?

Kurna ostatnio mało się tu dzieje i wiem że to w sporej części moja wina, najpierw długo mnie nie było a potem się tylko odklikiwałem... Mam taką propozycję, kary są, ale może byśmy też zrobili jakieś nagrody? Jakieś gwiazdki, krzyżyki, misie czy inne duperele za ładny raport, pomoc koledze, udane złomowanie? Jakieś odznaczenia, które mogłyby skutkować promocją w przyszłości... Co myślicie o czymś takim?


Hey hey ningen sucker.
Ah ningen ningen fucker...

Offline

 

#5 2009-03-02 10:25:40

daga1119

Porucznik

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Niesubordynacja i jej kary?

Buen plan Vladmir <okok> Nagrody to cos co moze niektore osoby zachecic i zmotywowac:)

Offline

 

#6 2009-03-03 23:35:47

EvilMuffin

Kapitan

Zarejestrowany: 2008-12-23
Posty: 30
Punktów :   

Re: Niesubordynacja i jej kary?

jak dla mnie to jest jak najbardziej na miejscu^^
wtedy wiesz, gra może wydać się fajniejsza i bardziej interesująca...
punkt dla Ciebie^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokeonline.pun.pl www.ekonomia.pun.pl www.ib4um.pun.pl www.motoklubkonin.pun.pl www.poradnik-margonem.pun.pl