Forum sojuszu Bleach uni 59

Forum sojuszu Bleach uni 59

Ogłoszenie

Uwaga!! Dziękuję wszystkim którzy złożyli raporty. Na forum zostały wystawione nowe odznaczenia, Lista ukaranych graczy.

#16 2009-02-16 19:10:25

Jushiro Ukitake

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Re: Raporty

raport składamy co 7 dni czyli twój termin to 19 luty tylko teraz pytanie czy w w ogóle chcecie te raporty bo widze że 4 osoby z sojuszu je tylko składają


Nami kotogotoku wa ga tate tonare. Ikazuchi kotogotoku wa ga yaiba tonare. Sougyo no Kotowari!
"Gdym ja cały falą, bądź obok tarczą. Gdym ja błyskawicą, bądź obok mieczem. Sougyo no Kotowari!"

Offline

 

#17 2009-02-17 18:39:09

Byakuya

Kapitan

Zarejestrowany: 2008-12-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: Raporty

co 7 dni to chyba za czesto, moze zrobimy tak ze raport powinien zostac zlozony do piatego kazdego miesiaca?

Offline

 

#18 2009-02-18 10:38:40

Vladmir

Kapitan/Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 52
Punktów :   

Re: Raporty

To już zależy od kapitana głównodowodzącego... Ja byłbym skłonny poprzeć ten pomysł jeżeli takie rozwiązanie pasowałoby większości graczy, z zastrzeżeniem, że w nagłych wypadkach kapitan ma prawo zażądać raportu nadzwyczajnego.


Hey hey ningen sucker.
Ah ningen ningen fucker...

Offline

 

#19 2009-02-18 16:38:12

Jushiro Ukitake

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Re: Raporty

z tego co wiem to jest oprócz mnie dwóch kapitanów i dwóch poruczników. a wypowiedziała sie tylko dwoje graczy czekan na następne wypowiedzi pozostałych graczy


Nami kotogotoku wa ga tate tonare. Ikazuchi kotogotoku wa ga yaiba tonare. Sougyo no Kotowari!
"Gdym ja cały falą, bądź obok tarczą. Gdym ja błyskawicą, bądź obok mieczem. Sougyo no Kotowari!"

Offline

 

#20 2009-02-19 16:26:45

daga1119

Porucznik

Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Raporty

No wiec ja jestem za tym by zmienic i wydluzyc czas, zgadzam sie z wami raz w miesiacu wystarczy. To w sumie nie jest klopotliwe ale w ciagu tygodnia to czasem nic sie nie zmienia, tylko pytanie czy jak bedzie co miesiac to czy wogole nie zapomnimy o tym? Moze jakies przypomnienia na glownychwiadomosciach, w stylu: "Pozostało 3 dni do złożenia raportu.."

Offline

 

#21 2009-02-19 19:52:13

Jushiro Ukitake

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Re: Raporty

nie jest to zły pomysł . W takim raize czekam na raporty do końca miesiaca. Tylko teraz proszee poruczników zwłaszcza oraz kapitanów żeby dopilnować aby raporty wszytskich był a nie żebym ja musiał biegac za kazdym i go upominac na to jesteście na tych stanowiskach żeby swoich podwładnych kontrolować.


Nami kotogotoku wa ga tate tonare. Ikazuchi kotogotoku wa ga yaiba tonare. Sougyo no Kotowari!
"Gdym ja cały falą, bądź obok tarczą. Gdym ja błyskawicą, bądź obok mieczem. Sougyo no Kotowari!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomia.pun.pl www.pokeonline.pun.pl www.poradnik-margonem.pun.pl www.ib4um.pun.pl www.uchihapolice.pun.pl