Forum sojuszu Bleach uni 59

Forum sojuszu Bleach uni 59

Ogłoszenie

Uwaga!! Dziękuję wszystkim którzy złożyli raporty. Na forum zostały wystawione nowe odznaczenia, Lista ukaranych graczy.

  • Index
  •  » Sojusz
  •  » Reaktywacja. Co chciecie ze strarego sojuszu a co nowego?

#16 2009-01-13 17:37:24

Jushiro Ukitake

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Re: Reaktywacja. Co chciecie ze strarego sojuszu a co nowego?

od tego jest to forum żeby właśnie się nad taki rzeczami zastanawiać bo ja sam nie uważam się za wszech wiedzącego


Nami kotogotoku wa ga tate tonare. Ikazuchi kotogotoku wa ga yaiba tonare. Sougyo no Kotowari!
"Gdym ja cały falą, bądź obok tarczą. Gdym ja błyskawicą, bądź obok mieczem. Sougyo no Kotowari!"

Offline

 

#17 2009-01-14 11:15:45

Vladmir

Kapitan/Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 52
Punktów :   

Re: Reaktywacja. Co chciecie ze strarego sojuszu a co nowego?

To może inaczej: kto jest za takim pomysłem?


Hey hey ningen sucker.
Ah ningen ningen fucker...

Offline

 

#18 2009-01-14 21:19:20

Byakuya

Kapitan

Zarejestrowany: 2008-12-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: Reaktywacja. Co chciecie ze strarego sojuszu a co nowego?

ja sie zastanawiam, dlaczego zapraszamy do sojuszy graczy ktorzy nie maja wymaganego progu punktowego, czy takie praktyki byly stosowane w starym sojuszu?

Offline

 

#19 2009-01-14 23:26:55

Jushiro Ukitake

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Re: Reaktywacja. Co chciecie ze strarego sojuszu a co nowego?

jeżli chodzi ci o Kapitana Bombę czy jak mu tam to miał on rekomendacje poza tym szybko rośnie w punkty. Odpowiadając na Twoje pytanie to w starym sojuszu tez byli przyjmowani słabi członkowie ja sie przyjołem jak miałem 15 k punktów a próg w tedy wynosił 50k o ile mnie pamięc nie myli. Chciałem także zwrócić uwage że jakby patrzeć na próg punktowy to ja tez go nie posiadam a Kapitan bomba ma praktycznie tyle samo punktów co ja. Ale jak juz pisałem on miał rekomendacje i tylko dlatego został przyjęty pozatym nie ma z nim żadnych problemów.


Nami kotogotoku wa ga tate tonare. Ikazuchi kotogotoku wa ga yaiba tonare. Sougyo no Kotowari!
"Gdym ja cały falą, bądź obok tarczą. Gdym ja błyskawicą, bądź obok mieczem. Sougyo no Kotowari!"

Offline

 

#20 2009-01-15 01:14:59

EvilMuffin

Kapitan

Zarejestrowany: 2008-12-23
Posty: 30
Punktów :   

Re: Reaktywacja. Co chciecie ze strarego sojuszu a co nowego?

mi to w sumie nie robi różnicy...aby się udzielał, to bedzie wszytko git...od 50k juz szybko się można piąć ku górze, tylko trzeba się właśnie postarać...
w starym sojuszu Jushiro się wiele udzielał, i mimo że mial niewiele punktów, stał się kapitanem nawet.
i jeszcze mam takie pytanie na koniec...co to za rekomendacja?

Offline

 

#21 2009-01-15 18:14:27

Jushiro Ukitake

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Re: Reaktywacja. Co chciecie ze strarego sojuszu a co nowego?

Rekomendacja. No cóż, po prostu kiedyś a raczej niedawno Zgłosił sie do mnie gracz naszego sojuszu z zapytanie czy przyjmę do sojuszu gracza który nie ma minimalnego progu punktowego jednakże szybko sie pnie do góry a poza tym jest komunikatywny i ten ktoś za niego poręczył. piszę tak ogólnikowo żeby nie napisać kto rekomendował ponieważ uważam że to jest sprawa między nim a mną. Dlatego Gracz Kapitan bomba został przyjęty


Nami kotogotoku wa ga tate tonare. Ikazuchi kotogotoku wa ga yaiba tonare. Sougyo no Kotowari!
"Gdym ja cały falą, bądź obok tarczą. Gdym ja błyskawicą, bądź obok mieczem. Sougyo no Kotowari!"

Offline

 

#22 2009-01-16 00:24:09

EvilMuffin

Kapitan

Zarejestrowany: 2008-12-23
Posty: 30
Punktów :   

Re: Reaktywacja. Co chciecie ze strarego sojuszu a co nowego?

ok to uż czaje...no to jak pisałem wcześniej, nie mam nic temu na przeciwko^^

Offline

 

#23 2009-01-16 11:59:49

Kapitan_Bomba

Porucznik

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 20
Punktów :   

Re: Reaktywacja. Co chciecie ze strarego sojuszu a co nowego?

Widzę, że rozgorzała dyskusja co do mojego wstąpienia do sojuszu Może nie jestem najbardziej aktywnym graczem ale staram się jak mogę. Już tylko 2k punktów i osiągnę próg.

Dziękuję wszystkim graczom którzy zaakceptowali moje przyjęcie.

Offline

 

#24 2009-01-16 13:59:32

Vladmir

Kapitan/Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 52
Punktów :   

Re: Reaktywacja. Co chciecie ze strarego sojuszu a co nowego?

Chciałbym tylko zauważyć że gracz o którym mowa lepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków niż większość sojuszu. Uważam to za obiecujący znak.


Hey hey ningen sucker.
Ah ningen ningen fucker...

Offline

 

#25 2009-01-22 22:58:57

Jushiro Ukitake

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Re: Reaktywacja. Co chciecie ze strarego sojuszu a co nowego?

Widzę że coś cicho tutaj chyba po ostatnich moich wypowiedziach jakoś tak nie naturalnie cicho się zrobiło. Jeżeli chodzi o moje postępowanie w ostatnim tygodniu to przepraszam za nie ale miałem bardzo ciężki tydzień. Najpierw wylądowałem w szpitalu a potem w domu kłopoty sami wiecie jak to wpływa na człowieka. tylko nie odpowiadajcie że nie ma o czym pisać bo zawsze jest coś do zmiany a każdy z was ma pomysł odnośnie funkcjonowania sojuszu. I osoby które bede coś tu pisać niech to nie będzie tylko Vladmir i Ja


Nami kotogotoku wa ga tate tonare. Ikazuchi kotogotoku wa ga yaiba tonare. Sougyo no Kotowari!
"Gdym ja cały falą, bądź obok tarczą. Gdym ja błyskawicą, bądź obok mieczem. Sougyo no Kotowari!"

Offline

 
  • Index
  •  » Sojusz
  •  » Reaktywacja. Co chciecie ze strarego sojuszu a co nowego?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.renegaci.pun.pl www.poko-gp.pun.pl www.championsofkonoha.pun.pl www.ak44.pun.pl www.b1.pun.pl