Forum sojuszu Bleach uni 59

Forum sojuszu Bleach uni 59

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Uwaga!! Dziękuję wszystkim którzy złożyli raporty. Na forum zostały wystawione nowe odznaczenia, Lista ukaranych graczy.

#1 2009-02-05 22:16:09

Jushiro Ukitake

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Kary

Kary w sojuszu Bleach




System kar w sojuszu Bleach przypomina układ żółtej i czerwonej kartki w meczach piłkarskich. Z tym że jest jedna żółta kartka i jedna czerwona. obowiązuje także niebieska kartka.




Niebieska kartka- może ją nałożyć porucznik na oficera lub shinigami. Jeżeli osoba uzyska dwie niebieskie kartki równe one będą żółtej kartce. W przypadku uzyskania niebieskiej kartki, ukarany może się liczyć z utratą odznaczenia (gwiazdki).


Żółta kartka- może ja nałożyć kapitan obojętnie z którego oddziału na każdego członka sojuszu ( oprócz innego kapitana) na któregokolwiek członka sojuszu. Żółta kartka oznacza wyłączenie wszystkich opcji na stronie sojuszu jak i wszystkich opcji na forum. Oznacza także że inny osoby powinny zaprzestać kontaktu z ta osobą na okres 1 tygodnia tyle też będą trwały ograniczenia sojuszowe. Ponadto mogą zostać odebrane nagrody (usunięcie medalu lub wyzerowanie gwiazdek). Żółtą kartkę można dostać tylko raz. jeżeli dostaje się drugą jest ona równo znaczna z czerwoną kartką.


Czerwona kartka- nakłada ją kapitan oddziału z którego pochodzi osoba " obdarowana" kartką lub kapitan pierwszego oddziału. Czerwona kartka oznacza że dana osoba jest przedstawiana jako osoba do wyrzucenia z sojuszu. W tym zebraniu biorą udział tylko kapitanowie.


Nami kotogotoku wa ga tate tonare. Ikazuchi kotogotoku wa ga yaiba tonare. Sougyo no Kotowari!
"Gdym ja cały falą, bądź obok tarczą. Gdym ja błyskawicą, bądź obok mieczem. Sougyo no Kotowari!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.championsofkonoha.pun.pl www.b1.pun.pl www.renegaci.pun.pl www.syrena.pun.pl www.ak44.pun.pl