Forum sojuszu Bleach uni 59

Forum sojuszu Bleach uni 59

Ogłoszenie

Uwaga!! Dziękuję wszystkim którzy złożyli raporty. Na forum zostały wystawione nowe odznaczenia, Lista ukaranych graczy.

#1 2009-03-04 16:10:21

Jushiro Ukitake

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Nowy oddział

Witam


Piszę z propozycją założenia nowego oddziału. Mimo iż było już wcześniej o tym dyskutowane to uważam że powinien zostać powołany jeszcze jeden oddział. Dlatego Proszę was o zdanie który z kandydatów jest najlepszy na stanowisko kapitana. Kandydaci zostali wybrani podczas selekcji. Są to osoby które przysłużyły się sojuszowi ( składanie raportów itp. oraz pomocni innym graczom. )

Astusik - oficer
Daga1119 -  porucznik
Kapitan_ Bomba - Shinigami
Vladmir - porucznik


Są to osoby z którymi jest kontakt a to jest ważne poza tym jak już wcześniej napisałem to osoby znacząco zasłużone dla sojuszu. Proszę o szybką odpowiedz. Wystarczy w odpowiedzi na posta wpisać nik gracza.


Nami kotogotoku wa ga tate tonare. Ikazuchi kotogotoku wa ga yaiba tonare. Sougyo no Kotowari!
"Gdym ja cały falą, bądź obok tarczą. Gdym ja błyskawicą, bądź obok mieczem. Sougyo no Kotowari!"

Offline

 

#2 2009-03-05 21:55:30

EvilMuffin

Kapitan

Zarejestrowany: 2008-12-23
Posty: 30
Punktów :   

Re: Nowy oddział

hm...jakoś mi Vladimir najbardziej pasuje...choc i Daga mogłaby byc...
nie, jednak Vladimir

Ostatnio edytowany przez EvilMuffin (2009-03-05 21:55:53)

Offline

 

#3 2009-03-05 23:33:19

Vladmir

Kapitan/Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 52
Punktów :   

Re: Nowy oddział

Dzięki za zgłoszenie mojej kandydatury i za poparcie Postaram się kapitanować najlepiej jak tylko umiem.


Hey hey ningen sucker.
Ah ningen ningen fucker...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polacypisces.pun.pl www.blogomania.pun.pl www.wwe-world.pun.pl www.darkbleach.pun.pl www.xiaolinshowdown.pun.pl